HELLAS VOGE FORUM
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Πήγαινε κάτω
admin
admin
Admin
Μοτοσικλέτα που οδηγάω : Voge DS525X Gray
Αριθμός μηνυμάτων : 81
Ημερομηνία εγγραφής : 07/12/2023
Ηλικία : 52
Τόπος : Ηλιούπολη
https://hellasvogeforum.forumgreek.com

Πρόβλημα στη μανέτα του συμπλεκτη ( κάνει κρατσ κρατσ που και που) - Σελίδα 2 Empty Απ: Πρόβλημα στη μανέτα του συμπλεκτη ( κάνει κρατσ κρατσ που και που)

Πεμ Ιαν 18, 2024 8:30 pm
Pit525 έγραψε:Εγώ έμαθα σε απότομο κατέβασμα με κλασσικούς συμπλέκτες να τινάζεται η ουρά.
Πρωτόγνωρη η χρήση ολίσθησης προσωπικά.
Πες τα χρυσόστομε!
Έκανα αμάν να φύγω από το κωλοσκούτερ που έκλεινα το γκάζι και συνέχιζε και πήγαινε και έμπλεξα με συμπλέκτες ολίσθησης...
Κι εγώ έτσι είχα μάθει, αλλά... καινούρια πράματα

Αρέσει στον χρήστη Pit525

avatar
Pit525
Μοτοσικλέτα που οδηγάω : Voge DS525X
Αριθμός μηνυμάτων : 21
Ημερομηνία εγγραφής : 06/01/2024

Πρόβλημα στη μανέτα του συμπλεκτη ( κάνει κρατσ κρατσ που και που) - Σελίδα 2 Empty Απ: Πρόβλημα στη μανέτα του συμπλεκτη ( κάνει κρατσ κρατσ που και που)

Παρ Ιαν 19, 2024 12:46 pm
Ένα από τα προβλήματα που ξεκινασαν στα 750+ χιλιόμετρα είναι η ντιζα. Ωστόσο το πρόβλημα θεωρώ και είμαι σίγουρος δλδ ότι το έχει το μέγεθος του ρεγουλαρορου.
Έχουν διαφορά διαμέτρου το τελείωμα της ντιζας με τον ρεγουλατορο και δημιουργεί με τον καιρό θέμα.
Σε άλλα μοντέλα ακόμα και της ίδιας εταιρείας έχουν μετά τον ρεγουλατορο σίδερο για 5-6 περίπου εκατοστά που δεν επιτρέπει ούτε την κίνηση ούτε το "τσάκισμα", όπως έχει δλδ και το 525 αλλά από την πλευρά του σασμάν.
Επιστροφή στην κορυφή
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης