HELLAS VOGE FORUM
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Πήγαινε κάτω
SpyrosGk
SpyrosGk
Μοτοσικλέτα που οδηγάω : Kymco X-Town 300i Special Edition
Αριθμός μηνυμάτων : 5
Ημερομηνία εγγραφής : 28/12/2023
Ηλικία : 30
Τόπος : Αθήνα

Συνεργεία  Empty Συνεργεία

Κυρ Ιαν 07, 2024 11:44 pm
Καλησπέρα!
Μπορούμε να κάνουμε μια ενότητα όπου θα μοιραζόμαστε εμπειρίες από συνεργεία; να ξέρουμε εν τέλει που να πάμε και που όχι;
admin
admin
Admin
Μοτοσικλέτα που οδηγάω : Voge DS525X Gray
Αριθμός μηνυμάτων : 81
Ημερομηνία εγγραφής : 07/12/2023
Ηλικία : 52
Τόπος : Ηλιούπολη
https://hellasvogeforum.forumgreek.com

Συνεργεία  Empty Απ: Συνεργεία

Δευ Ιαν 08, 2024 12:31 am
SpyrosGk έγραψε:Καλησπέρα!
Μπορούμε να κάνουμε μια ενότητα όπου θα μοιραζόμαστε εμπειρίες από συνεργεία; να ξέρουμε εν τέλει που να πάμε και που όχι;
Συγχαρητήρια, μόλις την έκανες  Συνεργεία  1f60e
Χρωρίς πλάκα, υπάρχει ήδη ενότητα "συνεργεία - αντιπρόσωποι" κάτω στη γενική συζήτηση
SpyrosGk
SpyrosGk
Μοτοσικλέτα που οδηγάω : Kymco X-Town 300i Special Edition
Αριθμός μηνυμάτων : 5
Ημερομηνία εγγραφής : 28/12/2023
Ηλικία : 30
Τόπος : Αθήνα

Συνεργεία  Empty Απ: Συνεργεία

Δευ Ιαν 08, 2024 3:26 am
admin έγραψε:
SpyrosGk έγραψε:Καλησπέρα!
Μπορούμε να κάνουμε μια ενότητα όπου θα μοιραζόμαστε εμπειρίες από συνεργεία; να ξέρουμε εν τέλει που να πάμε και που όχι;
Συγχαρητήρια, μόλις την έκανες  Συνεργεία  1f60e
Χρωρίς πλάκα, υπάρχει ήδη ενότητα "συνεργεία - αντιπρόσωποι" κάτω στη γενική συζήτηση
 Χαχα ναι ναι το χω δει απλά έλεγα επειδή κάθε μοντέλο θέλει τον μάστορά του, μήπως το κάναμε πιο ειδικευμένο.

Ελπίζω να γεμίσει κόσμο το forum. Θα βοηθήσει πολύ περισσότερο απ' ότι το fb group
Neural_handshake
Neural_handshake
Μοτοσικλέτα που οδηγάω : Voge 300ds Red
Αριθμός μηνυμάτων : 42
Ημερομηνία εγγραφής : 29/12/2023
Ηλικία : 51
Τόπος : Μυτιλήνη
http://img.fantaskycdn.com/38c15769b47636e13cd82c4f1229dacd.jpeg

Συνεργεία  Empty Απ: Συνεργεία

Δευ Ιαν 08, 2024 7:59 am
ειναι λιγο επικινδυνο ολο αυτο ,εννοω το να γραφονται πραγματα μονομερως για επαγγελματιες
admin
admin
Admin
Μοτοσικλέτα που οδηγάω : Voge DS525X Gray
Αριθμός μηνυμάτων : 81
Ημερομηνία εγγραφής : 07/12/2023
Ηλικία : 52
Τόπος : Ηλιούπολη
https://hellasvogeforum.forumgreek.com

Συνεργεία  Empty Απ: Συνεργεία

Δευ Ιαν 08, 2024 11:18 am
Neural_handshake έγραψε:ειναι λιγο επικινδυνο ολο αυτο ,εννοω το να γραφονται πραγματα μονομερως για επαγγελματιες
Είμαστε μια κλειστή κοινότητα και μπορούμε να συζητάμε πράγματα μεταξύ μας νομίζω χωρίς φόβο.
Τη συγκεκριμένη ενότητα θα την κλειδώσω για επισκέπτες.
Από τη στιγμή που δεν μπορεί ο καθένας να μπει και να βλέπει πράγματα, δε νομίζω ότι υπάρχει κανένα πρόβλημα.

Επιπλέον, να είσαι σίγουρος (εσύ και όλοι οι άλλοι) ότι δεν θα αφήσω παρεκτροπές του τύπου μου είπε του είπα και χαρακτηρισμούς, αλλά τεκμηριωμένες απόψεις.
Περισσότερο θα ήθελα να επικεντρωθούμε στους καλούς επαγγελματίες και όχι στους κακούς.

Αρέσει στον χρήστη Simon

Neural_handshake
Neural_handshake
Μοτοσικλέτα που οδηγάω : Voge 300ds Red
Αριθμός μηνυμάτων : 42
Ημερομηνία εγγραφής : 29/12/2023
Ηλικία : 51
Τόπος : Μυτιλήνη
http://img.fantaskycdn.com/38c15769b47636e13cd82c4f1229dacd.jpeg

Συνεργεία  Empty Απ: Συνεργεία

Δευ Ιαν 08, 2024 11:31 am
admin έγραψε:
Neural_handshake έγραψε:ειναι λιγο επικινδυνο ολο αυτο ,εννοω το να γραφονται πραγματα μονομερως για επαγγελματιες
Είμαστε μια κλειστή κοινότητα και μπορούμε να συζητάμε πράγματα μεταξύ μας νομίζω χωρίς φόβο.
Τη συγκεκριμένη ενότητα θα την κλειδώσω για επισκέπτες.
Από τη στιγμή που δεν μπορεί ο καθένας να μπει και να βλέπει πράγματα, δε νομίζω ότι υπάρχει κανένα πρόβλημα.

Επιπλέον, να είσαι σίγουρος (εσύ και όλοι οι άλλοι) ότι δεν θα αφήσω παρεκτροπές του τύπου μου είπε του είπα και χαρακτηρισμούς, αλλά τεκμηριωμένες απόψεις.
Περισσότερο θα ήθελα να επικεντρωθούμε στους καλούς επαγγελματίες και όχι στους κακούς.

κοιτα ειμαι υπερ της απολυτης ελευθεριας του λογου ΑΛΛΑ φοβαμαι πως θα καταληξουμε να κανουμε τους αστυνομικους - επιθεωρητες ενω παραλληλα κανεις δεν εμποδιζει κανεναν να κανει εγγραφη ως μελος και να βλεπει τα παντα

θελω να πω οτι δεν εχω καμια διαθεση να απολογουμαι σε κανεναν γιατι πεσαμε σε περιεργο η υπερβολικο η ασχετο η οτιδηποτε δυσαρεστημενο που μπηκε να βγαλει τα εσωψυχα του κατηγορωντας τον οποιοδηποτε επαγγελματια ή και αναποδα απο την μερια επαγγελματια που θιχτηκε η παριστανει τον θιγμενο και απειλει με μηνυσεις 

θα προτεινα να δημιουργηθουν ανοιχτα poll (δυνατοτητα προσθηκης συνεργειου απο οποιονδηποτε και με δυνατοτητα αλλαγης ψηφου) ανα νομο ,για οπου υπαρχει ενδιαφερον ωστε τα μελη να καταδεικνυουν ανωνυμα τους καλους επαγγελματιες απο τους οποιους εμειναν ευχαριστημενοι 

θελω να τα σκεφτεις σοβαρα ολα αυτα και θα μιλησουμε με pm
admin
admin
Admin
Μοτοσικλέτα που οδηγάω : Voge DS525X Gray
Αριθμός μηνυμάτων : 81
Ημερομηνία εγγραφής : 07/12/2023
Ηλικία : 52
Τόπος : Ηλιούπολη
https://hellasvogeforum.forumgreek.com

Συνεργεία  Empty Απ: Συνεργεία

Δευ Ιαν 08, 2024 1:36 pm
Neural_handshake έγραψε:θα προτεινα να δημιουργηθουν ανοιχτα poll (δυνατοτητα προσθηκης συνεργειου απο οποιονδηποτε και με δυνατοτητα αλλαγης ψηφου) ανα νομο ,για οπου υπαρχει ενδιαφερον ωστε τα μελη να καταδεικνυουν ανωνυμα τους καλους επαγγελματιες απο τους οποιους εμειναν ευχαριστημενοι
Δεν είναι κακή ιδέα, αλλά πολύ δύσκολο. Θέλει πολύ μεγάλη συμμετοχή για να έχουμε κάπως ασφαλή συμπεράσματα.
Μέχρι στιγμής ουδείς έχει σχολιάσει...
Ασε να δούμε πως θα πάει και βλέπουμε
SpyrosGk
SpyrosGk
Μοτοσικλέτα που οδηγάω : Kymco X-Town 300i Special Edition
Αριθμός μηνυμάτων : 5
Ημερομηνία εγγραφής : 28/12/2023
Ηλικία : 30
Τόπος : Αθήνα

Συνεργεία  Empty Απ: Συνεργεία

Δευ Ιαν 08, 2024 3:11 pm
Neural_handshake έγραψε:ειναι λιγο επικινδυνο ολο αυτο ,εννοω το να γραφονται πραγματα μονομερως για επαγγελματιες
Απ' το να γίνει ο,τι και σε έναν απ' την ομάδα που είχε στραβή ζάντα, αλλαξε 2-3 συνεργεία και κανένας δε το πήρε χαμπάρι μέχρι που το είδαν στο τελευταίο που πήγε...εμένα με ξεπερνά
Ή για την αλυσίδα που δεν ήταν καλά τεντωμένη και του έλεγαν "έτσι πρέπει να είναι θα στρώσει μόνη"

Αρέσει στον χρήστη Pit525

George142
George142
Μοτοσικλέτα που οδηγάω : Voge DS525X
Αριθμός μηνυμάτων : 23
Ημερομηνία εγγραφής : 28/12/2023

Συνεργεία  Empty Απ: Συνεργεία

Δευ Ιαν 08, 2024 4:03 pm
Εμένα που μου κατσαβιδωσε το κολάρο και με άφησε να φύγω ;
Neural_handshake
Neural_handshake
Μοτοσικλέτα που οδηγάω : Voge 300ds Red
Αριθμός μηνυμάτων : 42
Ημερομηνία εγγραφής : 29/12/2023
Ηλικία : 51
Τόπος : Μυτιλήνη
http://img.fantaskycdn.com/38c15769b47636e13cd82c4f1229dacd.jpeg

Συνεργεία  Empty Απ: Συνεργεία

Δευ Ιαν 08, 2024 5:25 pm
μπορω να σας πω απειρες ανατριχιαστικες ιστοριες απο συνεργεια ,εδω κ πολλα χρονια σε οτι κανω service ειμαι παρων παντα ,οχι οτι θα γλιτωσεις τα παντα αλλα για τα χοντρα ,τεσπα

Honda vfr 800 vtec ,στην πρωτη αλλαγη λαδιων ο εξουσιοδοτημενος δεν ηθελε να αλλαξει φιλτρο λαδιου και ρυθμισε βαλβιδες λεει 
(που η Honda αναφερει απλα ελεγχο στις 80000)

θελω απλα οι παντες να αναλογιστειτε ποσο μπορουμε να μπλεξουμε απο ατυχεις εκφρασεις και υπερβολες και να χαθει τουτος ο χωρος που ειναι πολυτιμος για ολους μας

λιγο προσοχη παιδια
avatar
Pit525
Μοτοσικλέτα που οδηγάω : Voge DS525X
Αριθμός μηνυμάτων : 21
Ημερομηνία εγγραφής : 06/01/2024

Συνεργεία  Empty Απ: Συνεργεία

Δευ Ιαν 22, 2024 10:03 pm
Εκτός εγγύησης έχουμε ανθρώπους να πάμε το μηχανάκι. Το θέμα είναι να βρούμε το/τα κατάλληλα συνεργεία που να έχουν διάθεση να είναι δίπλα μας και γιατί όχι να μας "κερδίσουν", και να παραμείνουμε και μετά το πέρας της εγγύησης.



Αρέσει στον χρήστη Simon

Επιστροφή στην κορυφή
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης