HELLAS VOGE FORUM
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Πήγαινε κάτω
Vr300
Vr300
Μοτοσικλέτα που οδηγάω : Voge 300 Rally
Αριθμός μηνυμάτων : 6
Ημερομηνία εγγραφής : 24/01/2024

ναι παει αλλα... Empty ναι παει αλλα...

Τετ Ιαν 24, 2024 8:33 pm
Οκ ανεβαινει βουνο, εχει οκ αναρτηση,φαινεται ομορφο, αλλα αν δεν μπορεις να το εμπιστευτεις που να πας; πως να "ξεφυγεις"; Επισης η αυτονομια του ειναι πολυ λιγοτερη απο οσο ισχυριζονται, εχουν καποιο θεμα με το ντεποζιτο και το σωληνα που κατεβαζει βενζινη. Υπαρχουν αληθειες υπαρχουν ομως και αρκετα θεματα με τα ηλεκτρονικα
admin
admin
Admin
Μοτοσικλέτα που οδηγάω : Voge DS525X Gray
Αριθμός μηνυμάτων : 81
Ημερομηνία εγγραφής : 07/12/2023
Ηλικία : 52
Τόπος : Ηλιούπολη
https://hellasvogeforum.forumgreek.com

ναι παει αλλα... Empty Απ: ναι παει αλλα...

Τετ Ιαν 24, 2024 8:51 pm
Για πες πιο αναλυτικά τι θέματα είχες με ηλεκτρονικά κλπ
avatar
Kaf
Μοτοσικλέτα που οδηγάω : Voge rally
Αριθμός μηνυμάτων : 8
Ημερομηνία εγγραφής : 11/01/2024

ναι παει αλλα... Empty Απ: ναι παει αλλα...

Τετ Ιαν 24, 2024 9:00 pm
Πάντως σε δεκάδες βίντεο στο σωληνα ή ακόμα και στο voge rally europe fan club δεν έχει αναφερθεί κανένα θέμα σχετικά με αυτό(καύσιμα ντεπόζιτο). Και η προστασία του ανορθωτη και τις φυσες από νερά είναι ήδη κάτι γνωστό που πρέπει να φροντίσουν οσοι εξορμούν.
Προσωπικά μαζί θα έχω και ρελέ μίζας και ανορθωτη ανταλλακτικο καθώς εκδραμω στα ορεινά κυρίως σόλο.

Αρέσει στον χρήστη todor

Vr300
Vr300
Μοτοσικλέτα που οδηγάω : Voge 300 Rally
Αριθμός μηνυμάτων : 6
Ημερομηνία εγγραφής : 24/01/2024

ναι παει αλλα... Empty Απ: ναι παει αλλα...

Σαβ Ιαν 27, 2024 9:03 pm
στην αρχη λογο πολυμηνης ενδειξης check engine αλλαξε τη μοναδα ψεκασμου, μετα απο επισκευη σε στραβο τιμονι απενεργοποιουνταν το ABS το οποιο μου ειπαν οτι φταιει το κουμπι απενεργοποιησης (παρολο που δεν το εκανε απο την αρχη που το παρελαβα απο το περιστατικο με το τιμονι και το επισκευασε ο ιδιος εξουσιοδοτημμενος μηχανικος) και τελος οταν πηγα να παραλαβω, εξω απο το συνεργειο με το που αναβε δεν κραταγε ρελαντι και εσβηνε σε δευτερολεπτα οποτε το ξανα αφησα
Vr300
Vr300
Μοτοσικλέτα που οδηγάω : Voge 300 Rally
Αριθμός μηνυμάτων : 6
Ημερομηνία εγγραφής : 24/01/2024

ναι παει αλλα... Empty Απ: ναι παει αλλα...

Σαβ Ιαν 27, 2024 9:08 pm
Kaf έγραψε:Πάντως σε δεκάδες βίντεο στο σωληνα ή ακόμα και στο voge rally europe fan club δεν έχει αναφερθεί κανένα θέμα σχετικά με αυτό(καύσιμα ντεπόζιτο). Και η προστασία του ανορθωτη και τις φυσες από νερά είναι ήδη κάτι γνωστό που πρέπει να φροντίσουν οσοι εξορμούν.
Προσωπικά μαζί θα έχω και ρελέ μίζας και ανορθωτη ανταλλακτικο καθώς εκδραμω στα ορεινά κυρίως σόλο.
δυστυχως ομως δεν εχουν ολοι αυτη την πειρα σε τεχνικα θεματα. παντως μπραβο που προβλεπεις ειδικα αφου εξορμεις μονος

Αρέσει στον χρήστη Kaf

Vr300
Vr300
Μοτοσικλέτα που οδηγάω : Voge 300 Rally
Αριθμός μηνυμάτων : 6
Ημερομηνία εγγραφής : 24/01/2024

ναι παει αλλα... Empty Απ: ναι παει αλλα...

Σαβ Ιαν 27, 2024 9:10 pm
Vr300 έγραψε:
Kaf έγραψε:Πάντως σε δεκάδες βίντεο στο σωληνα ή ακόμα και στο voge rally europe fan club δεν έχει αναφερθεί κανένα θέμα σχετικά με αυτό(καύσιμα ντεπόζιτο). Και η προστασία του ανορθωτη και τις φυσες από νερά είναι ήδη κάτι γνωστό που πρέπει να φροντίσουν οσοι εξορμούν.
Προσωπικά μαζί θα έχω και ρελέ μίζας και ανορθωτη ανταλλακτικο καθώς εκδραμω στα ορεινά κυρίως σόλο.
δυστυχως ομως δεν εχουν ολοι αυτη την πειρα σε τεχνικα θεματα. παντως μπραβο που προβλεπεις ειδικα αφου εξορμεις μονος

οσο αφορα το ντεποζιτο παντως μου το ειπαν εδω και ο πωλητης και ο μηχανικος οτι οταν κατεβει πολυ η σταθμη δεν κατεβαζει καλα καυσιμο και κανει κενα στον ψεκασμο, η οπως θελησαν να μου το πουν "μπαινει σε safe mode ο κινητηρας"

Αρέσει στον χρήστη Kaf

avatar
Kaf
Μοτοσικλέτα που οδηγάω : Voge rally
Αριθμός μηνυμάτων : 8
Ημερομηνία εγγραφής : 11/01/2024

ναι παει αλλα... Empty Απ: ναι παει αλλα...

Σαβ Ιαν 27, 2024 9:16 pm
Ισχύει αυτό με το safe mode ναι, αναφέρεται και στα χαρακτηριστικά του
Επιστροφή στην κορυφή
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης